"Jeśli nie podoba nam się to, co przydarza się nam na świecie,
wszystko, co musimy zrobić, to zmienić naszą świadomość- a świat na zewnątrz zmieni się dla nas!"

Lester Levenson

Psychoterapia 2018-10-15T05:49:10+02:00

Naukowcy są zdania, że jesteśmy świadomi tylko około 4% swojego ja. 96% drzemie pod powierzchnią naszej świadomości.

Liczby te są ważne jeśli chcemy nauczyć się rozumieć siebie i ludzi. Wyobraźcie sobie, że bardzo czegoś pragniecie, żyć w szczęśliwym związku, rzucić palenie, odnieść sukces lub w końcu poświęcać nieco mniej czasu na pracę. Za to potężne pragnienie odpowiada jedynie 4 % świadomego ja. Niestety reszta to dzieło podświadomych 96%. Odpowiadają one za to, że jesteśmy zablokowani albo nieudało nam się spełnić naszych życzeń. Dzieje się tak po prostu dlatego, że owe 96% dąży do czegoś zupełnie innego niż nasz świadomy rozum.

NIE WIEM KIM

WIEM KIM JESTEM

Dlaczego nie wiem, kim jestem?

W świecie określonym przez logikę, myślenie i rozum wpojono nam, że panujemy nad własnym życiem, mamy swobodę działania i myśli oraz że możemy decydować o tym, co chcemy czynić  i osiągnąć to. W rzeczywistości decydujemy o tym co możemy pojąć naszym świadomym rozumem, a jest to śmiesznie mała cząstka naszego jestestwa.

Dlatego też, nie możemy się obwiniać za to co dzieje się w naszym życiu, lecz spróbować się dowiedzieć jakie przekonania, sposoby myślenia, stare rany, nierozładowane emocje kierują naszym życiem.  Chodzi o rozszerzenie samoświadomości, o dowiedzeniu się dlaczego „to” dzieje się w moim życiu, i w jaki sposób to zmienić.

W swojej pracy łączę techniki akademickiej psychoterapii  z metodami alternatywnymi w celu szybszego i skutecznego procesu. Nie może to trwać parę lat( założenia psychoterapii długoterminowej) mamy nowe czasy, gdzie dynamika zmian obecnie jest bardzo duża i również dojście do wewnętrznej równowagi też nie powinna trwać długo. Oczywiście każdy ma swój czas, ale narzędzia, które proponuję dają możliwość zrozumienia siebie, otaczającego świata i wyjścia z każdego „problemu” w szybkim czasie. Najważniejsze to chcieć.

Co dają takie sesje?

  • Poznasz, zrozumiesz i zaakceptujesz siebie

  • Zrozumiesz innych, co pozwoli Ci na głębsze relacje z nimi

  • Będziesz miał dostęp do swoich talentów, umiejętności, mocy i będziesz wiedział jak je wykorzystać

  • Życie w zgodzie z sobą, większy wewnętrzny spokój i równowaga

  • Poczucie własnej wartości, godności, szacunek do siebie i innych

  • Zaczniesz przekształcać ograniczenia w możliwości

  • Odblokujesz się od życia pełnego dramatów i urazów, poczujesz się doceniony przez samego siebie i nauczysz jak z większą łatwością przechodzić trudne momenty życia

  • Znajdziesz odwagę, żeby zmienić to co nie działa, pokonując strach i lęk

  • Możliwość odkrycia swojej wolności i odpowiedzialności za własne życie

Zapisz się na sesje


Dzięki takim spotkaniom można odkryć w sobie niedostrzegane do tej pory możliwości bądź też zacząć wykorzystywać coś w nowy, twórczy sposób. Jest to droga do stawania się integralną, autonomiczną i w pełni realizującą swój potencjał osobą.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w sesjach, na ten moment ograniczają Cię czas, finanse lub miejsce zamieszkania, możesz skorzystać z kursu on line „Uwolnij emocje-Jak zaakceptować Siebie”

Emocje tworzą całe nasze życie, to jak wygląda nasz dzień zależy od nas, od tego jakie są w nasze emocje i myśli. Czy potrafisz radzić sobie z emocjami, czy wiesz jakie emocje skrywasz? To jest punkt wyjścia każdej terapii.

Dowiedz się więcej >>