Czy wiesz, że… większe znaczenie ma inteligencja emocjonalna niż iloraz inteligencji (IQ)?

Dlaczego tak jest?

Nauczyć się możemy praktycznie wszystkiego. A co jeśli takie emocje jak: wstyd, poczucie winy, lęk przed oceną, lęk przed odrzuceniem spowodują, że nigdy nabytej wiedzy nie będziesz w stanie wykorzystać w praktyce. Nauczysz się dobrze języka hiszpańskiego, który i tak nie będzie przez Ciebie używany, bo strach przed błędami zdominuje Cię. Albo… lęk przed porażką (“No przecież i tak mi się nie uda”) spowoduje, że w ogóle nie zaczniesz. Kto z nas nigdy nie spotkał się z takimi sytuacjami w swoim życiu?

Co zatem można zrobić? Spójrz na poniższą listę, a następnie przeczytaj, jak ja Ci mogę w tym pomóc.

  1. Praca z emocjami przynosi niezwykłe efekty. Bo to właśnie emocje (tłumione w sobie) kierują Twoim życiem. Decydują o tym co robisz, czy skupiasz się na tym co dla Ciebie ważne, czy się rozwijasz i realizujesz śmiało swój potencjał.
  2. Umiejętność radzenia sobie z emocjami prowadzi do sytuacji, w której to Ty panujesz nad nimi, a nie odwrotnie i dzięki temu masz realny wpływ na swoje życie.
  3. Źródłem lęku często jest potrzeba bezpieczeństwa i akceptacji- dowiedz się co możesz z tym zrobić.
ACTIVE

115 zł 47 zł

Dostęp do mini kursu na platformie: Jak radzić sobie z lękiem?

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

Czy wiesz, że…

podczas stresu, przestają pracować w sposób prawidłowy półkule mózgowe. Nie ma pomiędzy nimi swobodnych impulsów nerwowych. Wówczas najbardziej działa Twoja dominująca półkula, jeśli nie ma porozumienia pomiędzy nimi, zaczynasz się miotać, popełniać błędy. Uaktywnia się twój mózg gadzi, który nastawiony jest na przetrwanie i mechanizm “walka-ucieczka” włącza się. Kiedy nie ma połączenia, nie jesteś w stanie skupić się na rozwiązaniu problemu. Dlatego w tym kursie nauczysz się techniki uwalniania emocji, by Twój poziom spokoju rósł. Tylko w tym stanie jest możliwe korzystanie ze swojej kreatywności.

Sedno wszystkich lęków to poczucie: “Nie poradzę sobie”.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychologiem, trenerem Points of You, techniki Uwalniania Emocji oraz praktykiem Kinezjologii Edukacyjnej “Brain Gym”

Człowiek jest całością. Emocje odczuwane są bezpośrednio w ciele, dlatego najskuteczniejsze efekty są wówczas, gdy zajmujemy się twoimi myślami, emocjami oraz ciałem. Takie podejście powoduje, że znacznie skraca nam się czas…cierpienia.

Kurs jak zawsze jest odpowiedzią na potrzeby moich klientów. Po wielu procesach, sesjach indywidualnych i grupowych opracowałam całościowe podejście do emocji. Przeczytaj, co mówią klienci, opinie dotyczą ogólnie pracy z emocjami.

Witam pani Aniu, dla mnie kurs był mega korzystny.Zamierzam go sobie odsłuchiwać w wolnych chwilach. Na pewno przede mną dużo pracy, ale wszystkie wskazówki , które pani udzieliła uważam za pomocne i będę je wykorzystywać w życiu codziennym.Pani ma ogromną wiedzę świetnie ją pani przekazuje innym, proszę nie przestawać bo uważam , że dzięki pani wiele osób może zacząć wierzyć w siebie i osiągnąć sukces.Pozdrawiam panią serdecznie.
Beata
Zdecydowanie łatwiej jest teraz zauważyć, że coś się dzieje. Emocje w większym stopniu oddziaływają na ciało (prawdopodobnie tak samo, tylko szybciej je zauważam). Zaczynam mieć wpływ na swoją reakcję dużo wcześniej, znalazłem ważne dla mnie, niezaspokojone potrzeby. I jestem w trakcie szukania strategii na zaspakajanie tych potrzeb. Dziękuję.
Michał
Ja bardzo dziękuję za te ćwiczenia były dla mnie bardzo owocne. Od kilku dni skupiam się właśnie na emocjach. Lepiej siebie poznaje, odczuwam, nazywam emocje, sprawdzam, gdzie one się kumulują. Co je wywołuje, fakt ćwiczenia nieraz kazały mi wyjść ze strefy komfortu, ale przez co pokazały mi wiele rzeczy których, nie zauważyłam, a może nawet nie chciałam zauważyć w sobie. Na pewno niezaspokojone potrzeby znalazłam. Praca z emocjami bardzo dużo mi daje, czuje większe zrozumienie i spokój.
Agnieszka

Dlaczego kursy online?

Grupa zamknięta dla uczestników kursu na FB – możliwość zadawania pytań, odpowiednie wsparcie.

Potrzebujesz tylko komputer i dostęp do internetu.

Jedna sesja u mnie w gabinecie to 150 zł, aby przejść przez te wszystkie emocje potrzebowalibyśmy ok. 7 spotkań.

Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz lekcje.

“Jeśli się martwisz jakąś rzeczą, twoje cierpienie nie wynika z rzeczy samej w sobie, lecz jest skutkiem sposobu, w jaki ją oceniasz. A to zawsze możesz zmienić.”

Marek Aureliusz

Co zawiera kurs?

Nagrania video

Materiały PDF

Ćwiczenia audio

Z czego składa się kurs

Kurs ten pokaże Ci, jakie emocje blokują Cię przed zadowoleniem z siebie i skutecznym działaniem. Podczas ćwiczeń zobaczysz mechanizmy, które kierują Twoim życiem, a z których nie zdajesz sobie sprawy na co dzień. Już niebawem poznasz ich źródło, a następnie nauczysz się uwalniać te emocje. Z czasem w Twoich działaniach przyjdzie nastawienie na maksymalną efektywność.

Część teoretyczna

Nagranie video na temat lęku: – czym jest lęk – dlaczego go odczuwasz? – gdzie jest źródło lęku? – co najczęściej robisz z lękiem? – jak radzić sobie z lękiem? – źródło lęku-pragnienie akceptacji, kontroli i bezpieczeństwa – materiał w formie pdf- podsumowanie

Część praktyczna

Ćwiczenia- nagrania w formie audio – obserwacja emocji lęku- wizualizacja – uwalnianie lęku- wizualizacja + video wyjaśnienie – pozytywne wyrażanie uczuć- wizualizacja – relaksacja- uważność ciała i oddechu – uwalnianie od lęku rodziców

Zyskasz 7 najważniejszych zmian w Tobie

Zrozumiesz swój lęk,

 

Lęk przestanie Cię ograniczać

 

Przestaniesz tłumić tę emocję, dostaniesz więcej energii

 

Zajmiesz się budowaniem i rozwijaniem zaufania

 

Zaczniesz działać i wykorzystywać swój potencjał bardziej efektywnie

 

Uzyskasz większą kontrolę nad sobą i swoim życiem

 

Poczujesz w końcu większy spokój

 

Poprawisz relacje ze sobą i z innymi

 

Zaczniesz cieszyć się życiem.

Odzyskaj spokój i twórz swoje życie codziennie.

ACTIVE

115 zł 47 zł

Dostęp do mini kursu na platformie: Jak radzić sobie z lękiem?

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupienie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.