Czy ten kurs jest dla Ciebie, sprawdź…

Jeśli nie jesteś pewny nadal, czytaj dalej. Wystarczy, że jedno zdanie dotyczy Ciebie, to już jest alarm, by się tym zająć, w innym przypadku, z czasem więcej zdań będzie pasowało do Ciebie.

 

Czy zdarza Ci się…

Dlaczego możesz się z tym zmagać?

Naukowcy są zdania, że jesteśmy świadomi tylko około 4% tego: o czym myślimy, co robimy w ciagu dnia. 96% drzemie pod powierzchnią naszej świadomości.

Liczby te są ważne, jeśli chcemy nauczyć się rozumieć siebie i ludzi. Wyobraź sobie, że bardzo czegoś pragniesz, żyć w szczęśliwym związku, rzucić palenie, odnieść sukces lub w końcu poświęcać nieco mniej czasu na pracę. Za to potężne pragnienie odpowiada jedynie 4 % świadomego ja. Niestety reszta to dzieło podświadomych 96%. Odpowiadają one za to, że jesteś zablokowany i nie działasz w pełni swoich możliwości. Dzieje się tak po prostu dlatego, że owe 96% dąży do czegoś zupełnie innego niż nasz świadomy rozum.

Odkryjemy do czego dąży Twoja podświadomość, Twoje schematy, przekonania, które Ci nie służą. Można zmienić, to co sobie uświadomimy.

Jeśli chcesz zmienić to co widać, najpierw trzeba zmienić to czego nie widać.

Spójrz na schemat, on uczy przejęcia odpowiedzialności za wszystko co pojawia się w Twoim życiu, za Twoje efekty w każdej dziedzinie życia.

Myśli → Emocje → Działania →Efekty

Na siłę działań nie zmienisz, ale możesz zająć się emocjami i swoimi myślami(przekonaniami), wtedy automatycznie działania się zmienią. Masz zaprogramowany umysł tylko na co? Tym się zajmiemy, zrobisz ćwiczenia, które pokażą Ci Twoje schematy myślowe. Ustalimy nowe cele/decyzje/deklaracje, które Cię ukierunkują, dadzą sygnały do Twojego umysłu, na czym ma koncentrować uwagę. Zajmiemy się emocjami, które przez długie lata tłumiłeś, a które teraz wpływają na to jak się czujesz, ile masz energii.  Sprawdzimy jaka jest Twoja relacja z pieniędzmi. Zobaczysz, co możesz zrobić na co dzień, jak zmieniać struktury w mózgu, byś mógł siebie wspierać z większą mocą.

Zajmiemy się Twoimi celami/intencjami

 

Czy wiesz, że…

 

W badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie Harvarda w 1979 roku, zapytano studentów ostatniego roku, ilu z nich miało spisane cele i plany działania.

W 1989 przeprowadzono badanie, z którego wynikało, że 10 lat później te trzy procent studentów, które miało spisane cele osobiste odniosło 10-krotnie większy sukces niż pozostałe 90%

Ważne jest, jak formułujesz swoje cele.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychoterapeutką i specjalizuje się w emocjach, gdyż to one stwarzają nasze życie. To od emocji zależy, co robimy w ciągu dnia, czym się zajmujemy czy mamy wystarczającą ilość energii. Emocje w znacznym stopniu mogą ograniczać nasze działania i cele. Dlatego, pierwszym krokiem, by działać skutecznie, czyli mieć zadowalające efekty jest zobaczenie, jakie emocje wzbudzają w Tobie Twoje cele. Czy wierzysz, że możesz to osiągnąć? Czy masz lęk przed porażką? Czy boisz się odrzucenia? Czy złościsz się, jak Ci nie idzie? Szybko się poddajesz? Czujesz bezsilność? Uzależniasz swoje poczucie szczęścia od tego celu? To wszystko ma ogromny wpływ na skuteczność Twoich działań. Kolejnym krokiem, jest spisanie ważnych dla nas celów w każdym obszarze życia oraz powodów dla których ten cel decydujemy się zrealizować.

Proces ten przechodziłam najpierw sama, zauważyłam, że kiedy spisuję cele, nie uzależniam swojego zadowolenia od tego czy ten cel zrealizowałam, zaczynałam je realizować bez wysiłku, naturalnie. Ważne były słowa, które użyłam do formułowania celu i moje dlaczego. To powodowało, że jak było trudno, nadal krok za krokiem realizowałam to co było moją decyzją stworzyć. Ważnym elementem osiągania moich celów było uświadomienie sobie,  jakie emocje wywołuje we mnie ten cel.

Dla mnie cele, planowanie to kreowanie życia, oczywiście jestem elastyczna, czasami jakiś cel zmienia się, ale to ja tworzę moją rzeczywistość. Nie zdaję się, na stwierdzenie “jakoś to będzie”, tylko codziennie tworzę swoje samopoczucie, energię i zajmuję się  tym, co dla mnie ważne.  Pokażę Ci jak można to robić. Ustalanie celów i planowanie zaspakaja wiele naszych potrzeb: poczucie sensu, wybierania własnej drogi, poczucia sprawczości i wpływu na swoje życie, kreatywności, rozwoju, wyzwań, wyrażania siebie i wiele innych.

Kurs jak zawsze jest odpowiedzią na potrzeby moich klientów. Pamiętajcie, że cele są nie tylko biznesowe, mogą dotyczyć zdrowia, związków, Ciebie, Twojej pasji, nie tylko pracy, pieniędzy i rzeczy materialnych.

Co możesz zrobić? 

Warto zacząć, właśnie od celów, wtedy zdobędziesz motywację, chęć poznania swoich ograniczeń, blokad, chęć zdobycia umiejętności i radzenia sobie z emocjami. To zauważyłam u moich klientów, cel był doskonałą motywacją do poznania siebie.

Myśli → Emocje → Działania →Efekty

Na siłę działań nie zmienisz, ale możesz zacząć od spisania w sposób prawidłowy celów. Dowiedzieć się, dlaczego decydujesz się ten cel zrealizować, wyobrazić sobie swoją wizję życia i bycia. Wtedy motywacja, żeby zająć się swoimi myślami i emocjami przyjdzie w sposób naturalny, czyli bez wysiłku. Już dłużej nie będziesz sabotować swoich celów. Przejdziemy przez emocje, które są przeszkodą w osiąganiu sukcesów w każdej dziedzinie życia: poczucie wstydu, poczucie winy, lęk, poczucie braku, złość i stawianie oporu przed tym, co jest obecnie w Twoim życiu. Dowiesz się, że najważniejsza jest energia, którą tworzysz każdego dnia. Jeśli Twój cel jest “większy energetycznie” od ciebie, to będziesz walczyć, zmagać się i nic z tego może nie wyjść. Ważne jest wyjść z poczucia braku do poczucia mam i właśnie tym będziemy się zajmować.

Naucz się zarządzać energią osobistą, nie tylko czasem.

Dlaczego kursy online?

Grupa zamknięta dla uczestników kursu na FB – możliwość zadawania pytań, odpowiednie wsparcie.

Potrzebujesz tylko komputer i dostęp do internetu.

Jedna sesja u mnie w gabinecie to 300 zł, aby przejść przez te wszystkie zagadnienia potrzebowalibyśmy ok. 8 spotkań, czyli koszt 2400 zł

Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz lekcje.

“Jeśli sądzisz, że to, co masz do zaoferowania, naprawdę może pomóc ludziom, twoim obowiązkiem jest poinformować o tym jak największą liczbę osób.”

T. Harv Eker

Jakie ćwiczenia zawarte będą w kursie?

Co zawiera kurs?

Nagrania video

Materiały PDF

Prezentacje

Ćwiczenia audio

Z czego składa się kurs?

Warsztat 1 - Emocje - Poczucie braku = pragnienia

– Dowiesz się więcej na temat poczucia braku, który utrzymujesz w umyśle – Czy Twoje pragnienie jest uzależnieniem? – Uwalnianie pragnień- wizualizacja – Dlaczego nie realizujesz swoich celów? Kiedy powstała blokada?- autoanaliza – Przyciąganie odpowiednich osób, klientów- do współpracy- wizualizacja – Omówienie arkusza do obserwacji i uwalniania emocji w Dzienniku Emocji

Warsztat 2 - Przekonania / myśli - Moja relacja z pieniędzmi

– Co odpycha, co przyciąga pieniądze, lista przekonań, kroki do zmiany, arkusz pieniądze- materiały dodatkowe – Uwalnianie emocji, które stoją za pieniędzmi- wizualizacja – Dlaczego ciągnie Cię do strat? wizualizacja systemowa -Usuwanie blokad między Tobą, a dostatkiem- wizualizacja – Kontakt z tym co męskie- wizualizacja – Przyciąganie sum pieniędzy- wizualizacja

Warsztat 3 - Kreowanie życia za pomocą intencji

– Jak poprawnie formułować cele – Jakie emocje kryją się za Twoim celem? – Pytania kwantowe i intencje do stosowania na co dzień – Połączenie Twojej energii z energią Twojej intencji – Symbol pracy życia, wizja życia i celu- wizualizacja -Dialog motywujący – arkusz: marzenia

Warsztat 4- Moc wdzięczności

– Neuroplastyczność mózgu – Jak wyrażać uznanie? – Pułapki umysłu – Wizualizacja wdzięczności – Twoje strategie na szczęście- test – Co robić na co dzień?

Co możesz zyskać, jeśli sobie na to pozwolisz?

Poczujesz zrozumienie, ulgę i przepływ energii 

 

Przestaniesz źle o sobie myśleć i mówić

 

Nauczysz się radzić sobie z emocjami= dużo energii na codzień

 

Jasno i poprawnie sformułowane cele dotyczące różnych obszarów życia oraz powody dla których decydujesz się te cele zrealizować- co da Ci wewnętrzną motywację. 

 

Dostaniesz pakiet ćwiczeń, które mają wpływ na samopoczucie i dodadzą Ci energii

 

Przekroczysz swoje ograniczenia, by żyć pełniej i się realizować

 

Uzyskasz większą kontrolę nad sobą i swoim życiem.

 

Poznasz Zasady Skutecznego Działania, by realizować swoje cele

 

Uzyskasz większy spokój w działaniu

 

Uwierzysz w swój potencjał i będziesz tworzyć swoje życie codziennie

 

Nauczysz się zarządzać swoją energią, nie tylko czasem.

Odnajdź poczucie sensu i energię do działania.

ACTIVE

349 zł

Dostęp do kursu na zawsze

5 warsztatów głównych + materiały dodatkowe na specjalnej platformie kursowej

E book: Jak wyjść z poczucia braku? o wartości 49 zł

Dużo transformujących wizualizacji terapeutycznych

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila  login i hasło, chyba, że już wcześniej korzystałeś z moich kursów na platformie. Wtedy login i hasło jest takie samo. Dostaniesz również drugiego maila z linkiem do platformy i linkiem do e-booka.

Powodzenia.

Pytania i odpowiedzi:

Spotykamy się 2 razy w tygodniu po 1,5 h- 2h, intensywny czas doświadczania tego co jest w nas. Po zakończeniu wszystkich warsztatów, na maila dostaniesz e book: Jak wyjść z poczucia braku? posłuży jako podsumowanie i utrwalenie informacji przekazanych podczas warsztatów. Znajdziesz tam również dużo ćwiczeń.

Na platformie kursowej natychmiast masz dostęp do nagrań video i pdf, jeśli masz czas możesz zacząć odsłuchiwać materiały przed rozpoczęciem warsztatów na żywo.

Na zawsze. Materiały możesz pobrać na komputer, video nie, bo są za „ciężkie”. Ty decydujesz, kiedy zaczynasz, kiedy wracasz do tego. Nie ma ograniczenia czasowego, bo warto wracać nawet po jakimś czasie to tych filmików.

Klikając kup teraz zostaniesz przekierowany na wygodny serwis payu – przelew bankowy lub blik. Jeśli potrzebujesz fakturę, to zaznacz to i wpisz swoje dane, automatycznie dostaniesz fakturę na maila.

Prowadzę sesje psychoterapeutyczne już 8 lat, wiele ludzi skorzystało z sesji indywidualnych i grupowych, ale zawsze jest to proces. Jeden warsztat to za mało, dostaniemy energię, ale potem ona wróci do Twojego stanu. Materiały, które tu masz zmieniają świadomość, dają dużo zrozumienia, jak również metody na to by radzić sobie z myślami i emocjami. Możesz wracać do nich, kiedy chcesz i jak często chcesz. To jest ważne, bo będąc na warsztacie, nie jesteś w stanie wszystkiego zapamiętać i tylko część informacji trafia do Ciebie(ok. 10%- słysząc coś po raz pierwszy) Zawsze masz możliwość napisać do mnie, skonsultować. Na grupie możesz opisać swój przypadek lub na mojego maila. Odpiszę Ci, pokażę, poprowadzę, by odzyskać swoją moc i mieć wymarzone efekty. Zobaczysz jak działają wizualizacje terapeutyczne i zarządzanie własną energią.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.