Jak wygląda Twoje życie? Czy jesteś z niego zadowolona? Czy tak sobie wyobrażałaś swoje życie? Czy kiedyś dawno temu powiedziałaś sobie: Nie będę taka jak moja matka, nie będę taka jak mój ojciec, będę mieć kochającą rodzinę…? I co? Czy nie masz poczucia, że powielasz los swoich rodziców, tylko trochę inaczej on wygląda? A może starasz się robić i być zupełnie inna, a ludzie wokół tylko przypominają Ci o tym co było kiedyś.

Jak często siebie odrzucasz, porzucasz, upokarzasz, kontrolujesz lub jesteś surowa dla siebie? A jak często projektujesz to na innych?

Masz dość? Czy dalej chcesz w tym tkwić?

 

Naszym celem  jest rozwój, a rozwijamy się poprzez doświadczenia. I chodzi często o to, żeby doświadczyć jak najwięcej by zaakceptować i pokochać siebie.

Tak długo jest pewien rodzaj doświadczenia jest przez nas oceniany, który wzbudza w nas emocje jak poczucie winy, żalu, wstydu- czyli to są formy braku akceptacji, tak długo spotykamy się z podobnymi sytuacjami, zdarzeniami, ludźmi.

Zrób coś dla siebie, zadbaj, to może być piękny proces…

ACTIVE

249 zł 169 zł

Dostęp do pełnego kursu na platformie: Jak uleczyć swoje rany?

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

NIEMOŻLIWYM JEST SKUTECZNE LECZENIE CZEGOŚ, CO NIE ISTNIEJE W ŚWIADOMYM. Dlatego tak ważne jest uświadomienie sobie czym są te rany. Jaki ból skrywają. Podstawową obroną przed kontaktem ze zranieniem jest ZNIECZULENIE na własny BÓL, które sprawia, że dostęp do gojenia, przez to że nie może być włączony w świadomość, jest znacznie ograniczony. To, co kiedyś chroniło przed zalaniem bólem, dziś uniemożliwia opatrzenie ran, bo blokując ich odczuwanie, zaprzeczamy ich istnieniu. Trudnym jest leczenie czegoś, co „NIE ISTNIEJE”. Jak długo zaprzeczamy swoim ranom i je spychamy, tak długo nie można ich zabliźniać.Twoje wewnętrzne dziecko wciąż wewnątrz Ciebie płacze. Możesz je odzyskać. Stosujemy różne maski, by tego bólu nie czuć, by nie być powtórnie zranionym, by nie widzieć, że często teraz to sami już zadajemy sobie ból.  Czy możliwa zatem jest opieka nad własnym zranieniem, kiedy nie odczuwamy z jego powodu bólu?  Pomocne okazują się tu emocje: wstydu, lęku, poczucia winy, upokorzenia, pustki, poczucia odsłonięcia, które mogą stać się INFORMATORAMI, że właśnie jesteśmy w okolicach rany.

Przez maski, które zakładamy, nie czujemy spełnienia i szczęścia, nie jesteśmy sobą.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychologiem, trenerem Points of You, techniki Uwalniania Emocji oraz praktykiem Kinezjologii Edukacyjnej “Brain Gym”

Moją specjalnością są emocje, jednak z wielu z nich nie zdajemy sobie sprawy jak wstyd i poczucie winy. Nakładamy maski, by nie czuć. Jednak właśnie wtedy to te ukryte emocje powodują, że reagujesz w sposób automatyczny na to co Cię spotyka.

Przyglądanie się ranom, da Ci większe zrozumienie, odkopiesz skrywane emocje, ból, po to by w końcu przestać działać automatycznie.

Dlaczego kursy online?

Jeśli nie potrafisz mówić o sobie przy innych ludziach, kurs przerabiasz w sobie

Potrzebujesz tylko komputer i dostęp do internetu.

Jedna sesja u mnie w gabinecie to 300 zł, potrzebowalibyśmy ok. 10 sesji, więc oszczędność czasu i pieniędzy

Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz lekcje.

“Jeśli się martwisz jakąś rzeczą, twoje cierpienie nie wynika z rzeczy samej w sobie, lecz jest skutkiem sposobu, w jaki ją oceniasz. A to zawsze możesz zmienić.”

Marek Aureliusz

Co zawiera kurs?

Nagrania video

Materiały PDF

Ćwiczenia audio

Z czego składa się kurs?

Rana odrzucenia / maska uciekającego

Nagranie video na temat rany odrzucenia: – kiedy powstaje – jaką maskę zakładamy – jak działamy z tą maską – jakie mamy cechy
- uwalnianie emocji, które utrzymują tę ranę

Rana porzucenia / maska zależnego

Nagranie video na temat rany porzucenia: – kiedy powstaje – jaką maskę zakładamy – jak działamy z tą maską – jakie mamy cechy
- uwalnianie emocji, które utrzymują tę ranę

Rana upokorzenia / maska masochisty

Nagranie video na temat rany zdrady: – kiedy powstaje – jaką maskę zakładamy – jak działamy z tą maską – jakie mamy cechy
- uwalnianie emocji, które utrzymują tę ranę

Rana niesprawiedliwości / maska surowego

Nagranie video na temat rany niesprawiedliwości: – kiedy powstaje – jaką maskę zakładamy – jak działamy z tą maską – jakie mamy cechy
- uwalnianie emocji, które utrzymują tę ranę

Co robić?

– jak bardzo ranimy siebie – przejście przez 4 etapy zranienia – kiedy ego chce Cię przechytrzyć – kiedy Twoje rany są na dobrej drodze do wyleczenia
- wizualizacje terapeutyczne

Praca nad wewnętrznym zranionym dzieckiem

Ćwiczenia w formie audio: – odzyskanie niemowlęcia – odzyskanie małego dziecka – odzyskanie dziecka w wieku przedszkolnym – odzyskanie dziecka w wieku szkolnym – odzyskanie dziecka w wieku młodzieńczym – medytacja uwalniająca od schematów przodków

Rana zdrady / maska kontrolującego

Nagranie video na temat rany zdrady: – kiedy powstaje – jaką maskę zakładamy – jak działamy z tą maską – jakie mamy cechy
- uwalnianie emocji, które utrzymują tę ranę

Nauka obserwacji emocji - DODATEK

Ćwiczenia w formie audio: – poznaj swoje emocje – relaksacja- uważność ciała i oddechu – wyrażanie pozytywnych uczuć
- uwalnianie emocji na co dzień

co zyskasz?

Zrozumiesz bardziej siebie i swoje reakcje

 

Będziesz bardziej uważny

 

Przestaniesz tłumić emocje, dostaniesz więcej energii

 

Zajmiesz się budowaniem i rozwijaniem zaufania

 

Zaczniesz działać i wykorzystywać swój potencjał bardziej efektywnie

 

Uzyskasz większą kontrolę nad sobą i swoim życiem

 

Poczujesz w końcu większy spokój

 

Poprawisz relacje ze sobą i z innymi

 

Zaczniesz cieszyć się życiem.

Odzyskaj spokój i twórz swoje życie codziennie.

ACTIVE

249 zł 169 zł

Dostęp do pełnego kursu na platformie: Jak wyleczyć swoje rany?

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.