Czy zdarza Ci się…

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale z takimi sytuacjami boryka się 80% naszej populacji. Badania mówią, że właśnie tyle procent ludzi ma zaniżone poczucie własnej wartości i nie radzi sobie z emocjami.

Jakie to ma konsekwencje…? Zaraz Ci o tym opowiem.

Skoro tu jesteś, prawdopodobnie szukasz rozwiązań, czujesz, że coś należałoby zmienić w swoim życiu. Być może masz już za sobą nieudane próby i czasami już tracisz nadzieję, że będzie lepiej, że można być zadowolonym z siebie i życia.

Jeśli podobnie było w Twoim przypadku, to pozwól, że zadam Ci pytania:

Jeśli nie masz pewności, co do odpowiedzi, to…  prawdopodobnie jesteś w dobrym miejscu.

Czy wiesz, że… większe znaczenie ma inteligencja emocjonalna niż iloraz inteligencji (IQ)?

Dlaczego tak jest?

Nauczyć się możemy praktycznie wszystkiego. A co jeśli takie emocje jak: wstyd, poczucie winy, negatywne zdanie na swój temat spowodują, że nigdy nabytej wiedzy nie będziesz w stanie wykorzystać w praktyce. Nauczysz się dobrze języka hiszpańskiego, który i tak nie będzie przez Ciebie używany, bo strach przed błędami zdominuje Cię. Albo… lęk przed porażką (“No przecież i tak mi się nie uda”) spowoduje, że w ogóle nie zaczniesz. Kto z nas nigdy nie spotkał się z takimi sytuacjami w swoim życiu?

Co zatem można zrobić? Spójrz na poniższą listę, a następnie przeczytaj, jak ja Ci mogę w tym pomóc.

  1. Praca z emocjami przynosi niezwykłe efekty. Bo to właśnie emocje (tłumione w sobie) kierują Twoim życiem. Decydują o tym co robisz, czy skupiasz się na tym co dla Ciebie ważne, czy się rozwijasz i realizujesz śmiało swój potencjał.
  2. Akceptacja siebie jest rodzajem fundamentu, który stanowi podstawę naszego psychicznego dobrostanu. To przyjęcie siebie takim, jakim się jest wraz ze słabościami i mocnymi stronami.
  3. Zrozumienie emocji (dlaczego się tak czujemy w określonej sytuacji) może zlikwidować wiele ograniczeń, które blokują nas na co dzień.

Umiejętność radzenia sobie z emocjami prowadzi do sytuacji, w której to Ty panujesz nad nimi, a nie odwrotnie i dzięki temu masz realny wpływ na swoje życie.


Nazywam się Anna Kromska. Na co dzień prowadzę sesje terapetyczne oraz szkolenia z zakresu radzenia sobie z emocjami i rozwoju osobistego. Podczas setek sesji indywidualnych odkryłam, że wiele nas różni, ale również jeszcze więcej łączy. Mamy wszyscy te same emocje i powiązane z nimi myśli, które powodują, że nasze samopoczucie obniża się.

Zazwyczaj funkcjonujemy poniżej swoich możliwości: w trybie przetrwania, walki, a nie rozwoju, radości i akceptacji.

Zauważyłam, że są emocje, których mechanizmów powstawania i wpływu na nas, nie rozumiemy. A jeśli czegoś nie rozumiemy, to od tego uciekamy, nie chcemy na to patrzeć i nawet nie zastanawiamy się, jaki to może mieć negatywny wpływ na życie.

Dlatego też stworzyłam kurs mający na celu odkrycie i zrozumienie tych emocji, które najczęściej tłumisz nawet nie zdając sobie sprawy, jak bardzo one kierują Twoim życiem.

“Akceptacja siebie = Twój klucz do sukcesu” to autorski model radzenia sobie z emocjami. W tym kursie pokazuję, jakie myśli i emocje wpływają na to, że nie akceptujesz siebie i co, możesz z nimi zrobić.

Jeśli twoją decyzją jest:

Co zyskasz?

Dlaczego kursy online?

Grupa zamknięta dla uczestników kursu na FB – możliwość zadawania pytań, odpowiednie wsparcie.

Potrzebujesz tylko komputer i dostęp do internetu.

Jedna sesja u mnie w gabinecie to 150 zł, aby przejść przez te wszystkie emocje potrzebowalibyśmy ok. 7 spotkań.

Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz lekcje.

"Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób."

Eckhart Tolle

Jakimi emocjami będziemy się zajmować?

Co zawiera kurs?

Nagrania video

Materiały PDF

Prezentacje

Ćwiczenia audio

Czego nauczysz się?

Studium Emocji składa się z 5 modułów

Kurs ten pokaże Ci, jakie emocje blokują Cię przed zadowoleniem z siebie i skutecznym działaniem. Podczas ćwiczeń zobaczysz mechanizmy, które kierują Twoim życiem, a z których nie zdajesz sobie sprawy na co dzień. Już niebawem poznasz ich źródło, a następnie nauczysz się uwalniać te emocje. Z czasem w Twoich działaniach przyjdzie nastawienie na maksymalną efektywność.

1. UŚWIADOMIENIE CZYLI WSTĘP DO EMOCJI


W tym module dowiesz się, czym są emocje, kiedy powstały i dlaczego to jest takie ważne, żeby zacząć sobie z nimi radzić. Emocje tłumione w dzieciństwie pokazują się często w najmniej oczekiwanym momencie w Twoim życiu dorosłym. Czy zdajesz sobie z tego sprawę?

2. ODWAGA - UWALNIANIE POCZUCIE WSTYDU


Toksyczny wstyd to niskie poczucie własnej wartości, brak akceptacji siebie, a wiemy, że jest to wyznacznik jakości naszego życia. Wstyd pojawił się w dzieciństwie, z niewinności dziecko przyjęło ten program porównywania siebie z innymi i poczucie bycia gorszym.

3. TRANSFORMACJA - UWALNIANIE POCZUCIA WINY


Inaczej program karania siebie, powoduje, że nie wyciągamy wniosków z lekcji, lecz powtarzamy w kółko te same doświadczenia. To uwolnienie się od schematu ofiara-kat, to przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie, a nie oddawanie energii czynnikom zewnętrznym.

4. ROZWÓJ - UWALNIANIE PYCHY


Pycha/duma to niskie poczucie wartości. To szukanie akceptacji na zewnątrz. Wystarczy jedno niepowodzenie i szybko możemy spaść na poziom poczucia wstydu, winy oraz bezsilności. Pycha może na długo zatrzymać nas w rozwoju, bo będziemy sądzić, że wszystko już wiemy, umiemy i niczego więcej nie potrzebujemy.

5. AKCEPTACJA-OPÓR


Największą przeszkodą powstrzymującą nas przed korzystaniem z naturalnych prądów każdego dnia jest opór w stosunku do tego, co jest tu i teraz oraz opór przed samym sobą. W tym module dowiesz się, jak akceptacja i zrozumienie tych emocji może poprawić Twoje funkcjonowanie w codziennym życiu.

6. Warsztaty na grupie zamkniętej - 2 h / 1 warsztat

  1. Wstyd i poczucie winy - uwalnianie się od pamięci bycia odrzuconym i uwalnianie od schematu ofiary.
  2. Jakich masz wewnętrznych krytyków - dogadanie się ze swoimi krytykami.
  3. Kasowanie i zmiana przekonań na własny temat.
  4. Wybaczenie rodzicom - przyjęcie ich.
  5. DDA- wizualizacja transformująca.
  6. Ponowne narodziny i przyjęcie życia i siebie. Akceptacja.

Bardzo dziękuję Pani Aniu, za zaangażowanie, za ogrom przekazanej wiedzy, praktycznych ćwiczeń i dużo pozytywnej energii. Nie zawsze mogłam uczestniczyć w warsztacie, ale wszystkie odsłuchuję i super, że można do nich wracać. Cieszę się na nowe Pani warsztaty. Pozdrawiam serdecznie.
Mariola
Dziękuję Pani Aniu, z całego serca za ten nowy początek drogi do akceptacji i poznania siebie. Już nie mogę się doczekać kolejnego warsztatu we wtorek!
Małgorzata
Dziękuję bardzo za warsztat. Jestem bardzo wdzięczna, że tu trafiłam, czego dopełnieniem jest książka. Tak do zobaczenia. Cudowny czas poświęcony sobie.
Małgosia
Warsztaty mega. Nie dowiedziałam się tyle na terapiach co od Ciebie Ania i nie zmieniłam tyle w myśleniu co podczas warsztatu. Dziękuję
Marta
Jestem rozmontowana, czuję że teraz składam się na nowo. Od dawna wiedziałam, że myślenie mi nie służy. Teraz wiem, że nie kłopot był w myśleniu tylko w tym co z tym dalej zrobię. Boksowałam się z myślami i wierzyłam w nie. Dziś wiem, że mogę przekształcić myśli na wspierające, że mogę rosnąć. Pierwszy raz czuję takie otworzenie drogi i ekscytacje ciekawość by nią pójść. Dziękuję za doświadczenie.
Katarzyna
To był intensywny kurs, czuję, że wiele we mnie ruszyło, jeszcze skorupa gruba, ale są pęknięcia, jest nadzieja, choć i opór duży. Nigdy nie dostałam takiej wielkiej dawki pracy nad sobą, a uczestniczyłam w wielu warsztatach, terapiach, spotkaniach. Aniu, trudno wyrazić słowami, jak dużo dla nas robisz. Pięknie dziękuję.
Hanna
Piękna wiedza i tak dużo…ogromna inwestycja, DZIĘKUJĘ!!!
Karina
Piękna, wzruszająca, ciepła wizualizacja, jak dobrze, że jesteś
Magda

Zyskasz 7 najważniejszych zmian w Tobie

♥ Po uwolnieniu emocji odpowiedzialnych za sabotowanie celów, uruchomisz efektywne działanie

♥ Zbudujesz akceptację siebie

♥ Poczujesz się bezpiecznie w tym momencie życia, w którym jesteś

♥ Pojawi się większa cierpliwość i spokój w stosunku do Siebie

♥ Poprawisz swoje relacje z ludźmi, a przede wszystkim z samym sobą, bo świat zewnętrzny pokazuje nam tylko to co utrzymujemy w umyśle

♥ Zapanujesz nad swoim umysłem i emocjami (konieczny krok w ewolucji człowieka)

♥ Jeśli sobie na to pozwolisz transformacja nastąpi w każdym obszarze życia, bo wszystko jest ze sobą powiązane

 
 

Stań się osobą zadowoloną z życia, która w 100% wykorzystuje swoje możliwości.
Zaczynamy?

ACTIVE

449 zł 369 zł

Udział w 6 warsztatach on line na żywo

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Materiały video + pdf + wizualizacje terapeutyczne na platformie kursowej

Dostęp do kursu na zawsze

ACTIVE

 200 

Dla osób, które już przechodziły kurs o akceptacji siebie.

Udział w 6 warsztatach on line

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Materiały video + pdf + wizualizacje terapeutyczne na platformie kursowej

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupienie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.