Jak wygląda Twoje życie? Czy jesteś z niego zadowolona? Czy tak sobie wyobrażałaś swoje życie? Czy kiedyś dawno temu powiedziałaś sobie: Nie będę taka jak moja matka, nie będę taka jak mój ojciec, będę mieć kochającą rodzinę…? I co? Czy nie masz poczucia, że powielasz los swoich rodziców, tylko trochę inaczej on wygląda? A może starasz się robić i być zupełnie inna, a ludzie wokół tylko przypominają Ci o tym co było kiedyś. Jak często powtarzają Ci się sytuacje z przeszłości?

Jak często siebie odrzucasz, porzucasz, upokarzasz? Jak często siebie negujesz? A jak często projektujesz to na innych?

To co potrzebujesz zrobić to trochę posprzątać w swoim wnętrzu, zobaczyć, poczuć co tam siedzi, jakie zablokowane emocje, jakie obrazy. Wypuścić je z siebie.

W jaki sposób? Dzięki wizualizacjom terapeutycznym…

JAK DZIAŁA WIZUALIZACJA?

 • Aktywuje siły Twojej podświadomości- świadomie mówisz jej co ma zrobić- Twoja intencja
 • Wpływa na koncentrację twojego umysłu, programując RAS (ang. reticular activating system), czyli siatkowy system aktywujący, znajdujący się w części mózgu, odpowiedzialnej za pobudzenie i motywację
 • Magnetyzuje i przyciąga do ciebie ludzi, zasoby i możliwości, potrzebne do osiągnięcia twojego celu
 • Korzystasz z mocy decyzji(intencji), oddechu i wyobrażenia- najpotężniejsze narzędzia sprawcze człowieka

To nie jest żadna magia, rośnie skuteczność pracy Twojego mózgu. Badania naukowe dowodzą, że gdy wykonujesz jakąś czynność, w twoim mózgu zachodzą te same procesy, które by zachodziły, gdybyś jedynie żywo wyobrażał sobie tę czynność. Reasumując – mózg nie widzi różnicy między wizualizacją a przeżywaniem tego naprawdę.

Twoja podświadomość robi wszystko, byś osiągnął to co sobie wyobrażasz.

 • Programuje RAS twojego mózgu, by zaczął dopuszczać do świadomości wszystko co pomoże ci osiągnąć cele.
 • Pobudza podświadomość do pracy nad rozwiązaniami, które pozwolą osiągać pożądane przez ciebie cele. W efekcie spowoduje to, że zaczniesz budzić się z nowymi pomysłami. Zobaczysz, jak przyjdą ci do głowy pod prysznicem, gdy będziesz jechać samochodem, podczas spaceru.
 • Zauważysz, że robisz rzeczy, które prowadzą cię ku twojemu celowi
 • Obrazy z przeszłości, uruchamiają zablokowane emocje, które są gotowe by je uwolnić i tutaj potrzebna jest Twoja decyzja, oddech, a podświadomość dalej pracuje.
 • Emocje właśnie są tym, co popycha twoją wizję do przodu. Intensywne doznania emocjonalne stymulują rozwój dodatkowych kolczystych wypustek na dendrytach neuronów mózgu, co ostatecznie tworzy więcej połączeń neuronowych. Zaczynasz patrzeć inaczej na to co się wydarzyło, czujesz faktyczną ulgę
 • Dochodzi tutaj jeszcze praca z energią- emocją, która poruszana jest za pomocą Twojej intencji- skupionej myśli( innej energii)
 • Aktywujesz pozytywne uczucia, jak miłość, radość, spokój, akceptacja. A to są bardzo wysokie częstotliwości, dzięki którym otwierasz się i pozwalasz sobie na wszystko co najlepsze dla Ciebie.
ACTIVE

249 zł

Dostęp do kursu na platformie: Wykorzystaj moc twórczych wizualizacji. Pakiet wizualizacji

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

1 wizualizacja daje o wiele więcej niż 72 h szkolenia

Nazywam się Anna Kromska jestem psychologiem, trenerem Points of You, techniki Uwalniania Emocji oraz praktykiem Kinezjologii Edukacyjnej “Brain Gym”

Moją specjalnością są emocje, jednak z wielu z nich nie zdajemy sobie sprawy. Wciąż tłumimy je lub wyrażamy w sposób nieświadomy. To ma swoje konsekwencje w sposobie działania, bycia, relacjach, a nawet wpływa na zarabianie. Wierzę w moc wizualizacji, widzę i słyszę od swoich klientów, jak one działają. Dlatego stworzyłam ten pakiet, abyś sięgał po nie codziennie. Zobaczysz, co możesz dzięki nim zyskać, zobaczysz w jaki sposób Twoja rzeczywistość będzie się zmieniać. Tylko pamiętaj, napisz mi o tym. 🙂

“Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo się ułoży we właściwy sposób”

Eckhart Tolle

Co zawiera pakiet?

Nagrania video

Ćwiczenia audio

Z czego składa się pakiet?

Moduł I Przeszłość - Moje korzenie

Nagranie video na temat tych wizualizacji, wybaczania, jaką rolę pełni przeszłość w Twoim życiu. Wizualizacje terapeutyczne: – Uwalnianie się od dźwigania nieswoich ciężarów – Uwalnianie się od schematów przodków – Przyjęcie swoich rodziców – Uwalnianie się od byłego partnera

Moduł II Jestem w porządku - przyjęcie siebie.

Nagranie video na temat tych wizualizacji, akceptacji siebie. Wizualizacje terapeutyczne – Uwalnianie wstydu i poczucia odrzucenia – Uwalnianie się od schematu ofiary – Uwalnianie się od lęku – Uwalnianie muru wokół serca

Moduł III Tworzę swoje życie codziennie.

Nagranie video na temat tych wizualizacji, intencji, neuroplastyczności mózgu Wizualizacje terapeutyczne – Uważność ciała i oddechu – Twoja wizja życia – Wizualizacja: Kocham Cię

Moduł IV Poczucie braku- pragnienie pieniędzy

Nagranie video na temat poczucia braku i przepływu pieniędzy Wizualizacje terapeutyczne – Uwalnianie emocji dotyczące pieniędzy – Przyciąganie do swojego życia konkretnego celu – Spotkanie ze swoimi “pieniędzmi”

co zyskasz?

Zrozumiesz bardziej siebie i swoje reakcje

 

Będziesz bardziej uważny

 

Przestaniesz tłumić emocje, dostaniesz więcej energii

 

Zajmiesz się budowaniem i rozwijaniem zaufania

 

Zaczniesz działać i wykorzystywać swój potencjał bardziej efektywnie

 

Uzyskasz większą kontrolę nad sobą i swoim życiem

 

Poczujesz w końcu większy spokój

 

Poprawisz relacje ze sobą i z innymi

 

Zaczniesz cieszyć się życiem.

Odzyskaj spokój i twórz swoje życie codziennie.

ACTIVE

249 zł

Dostęp do kursu na platformie: Wykorzystaj moc wizualizacji terapeutycznych. Pakiet wizualizacji.

Dostęp do kursu na zawsze

Po zakupie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.