Czy zdarza Ci się…

Co kryje się za Twoją złością?

Złość może być cenną informacją na Twój temat, jeśli zaczniesz ją rozumieć. Główną funkcją złości jest uwalnianie stresu i napięcia z ciała. Poziom jest już tak wysoki, że emocją złości blokujesz lub rozładowujesz napięcie. Co jest przyczyną tego stresu i napięcia? 

Wiele bolesnych emocji, frustracja związana z nieosiąganiem swoich zamierzeń, niezaspokojone ważne potrzeby itp.

Tym właśnie zajmujemy się na kursie, dotrzesz do tego, co powoduje Twoją złość, przed czym się chronisz oraz w jaki inny sposób możesz tą złość wyrazić nie raniąc siebie i innych.

Czy wiesz, że…

podczas stresu, przestają pracować w sposób prawidłowy półkule mózgowe. Nie ma pomiędzy nimi swobodnych impulsów nerwowych. Wówczas najbardziej działa Twoja dominująca półkula, jeśli nie ma porozumienia pomiędzy nimi, zaczynasz się miotać, popełniać błędy. Uaktywnia się twój mózg gadzi, który nastawiony jest na przetrwanie i mechanizm “walka-ucieczka” włącza się. Kiedy nie ma połączenia, nie jesteś w stanie skupić się na rozwiązaniu problemu. Na szczęście prostymi ćwiczeniami możemy to zmienić. Pamiętaj, jesteśmy całością, dlatego ten kurs dotyczy:

Dzięki ćwiczeniom energetycznym możemy bezpośrednio wpływać na swoje emocje, na poziom stresu i uaktywnić obie półkule mózgowe.

Złość nieświadomie wyrażana ma poważne konsekwencje.

Nazywam się Anna Kromska jestem psychologiem, trenerem Points of You, techniki Uwalniania Emocji oraz praktykiem Kinezjologii Edukacyjnej “Brain Gym”

Człowiek jest całością. Emocje odczuwane są bezpośrednio w ciele, dlatego najskuteczniejsze efekty są wówczas, gdy zajmujemy się twoimi myślami, emocjami oraz ciałem. Takie podejście powoduje, że znacznie skraca nam się czas…cierpienia.

Dlaczego zajęłam się głębiej tematem emocji? Bo sama miałam z nimi trudność. Najczęściej wyrażałam nieświadomie złość: na dziecko, na męża. To, że jestem psychologiem nie znaczy, że czymś różnię się od Ciebie. Jestem w ciąż w procesie rozwoju i w drodze… do siebie. Mam wrażenie, że wciąż ściągam warstwy ochronne ze swojego ciała. Bo złość Cię chroni. Przed cierpieniem, bolesnymi emocjami, ale to nam nie służy i rani nas i bliskich.

Frustrowało mnie kiedyś brak efektów, coś nie szło po mojej myśli, też było powodem złości. Często takiej ukrytej, bo przecież jestem “idealną mamą”. Już nią nie jestem i dobrze mi z tym. Robię najlepiej jak potrafię na ten moment. Jestem często blisko siebie i w ten sposób jestem bliżej męża i dziecka. Ten proces, który zawiera ten kurs jest też moim procesem i procesami moich klientów. Zawiera dużo informacji, ale one też zmieniają punkt widzenia. Skorzystaj z ćwiczeń.

Kurs jak zawsze jest odpowiedzią na potrzeby moich klientów. Po wielu procesach, sesjach indywidualnych i grupowych opracowałam całościowe podejście do emocji. Przeczytaj, co mówią klienci, opinie dotyczą ogólnie pracy z emocjami.

Witam pani Aniu, dla mnie kurs był mega korzystny.Zamierzam go sobie odsłuchiwać w wolnych chwilach. Na pewno przede mną dużo pracy, ale wszystkie wskazówki , które pani udzieliła uważam za pomocne i będę je wykorzystywać w życiu codziennym.Pani ma ogromną wiedzę świetnie ją pani przekazuje innym, proszę nie przestawać bo uważam , że dzięki pani wiele osób może zacząć wierzyć w siebie i osiągnąć sukces.Pozdrawiam panią serdecznie.
Beata
Zdecydowanie łatwiej jest teraz zauważyć, że coś się dzieje. Emocje w większym stopniu oddziaływają na ciało (prawdopodobnie tak samo, tylko szybciej je zauważam). Zaczynam mieć wpływ na swoją reakcję dużo wcześniej, znalazłem ważne dla mnie, niezaspokojone potrzeby. I jestem w trakcie szukania strategii na zaspakajanie tych potrzeb. Dziękuję.
Michał
Ja bardzo dziękuję za te ćwiczenia były dla mnie bardzo owocne. Od kilku dni skupiam się właśnie na emocjach. Lepiej siebie poznaje, odczuwam, nazywam emocje, sprawdzam, gdzie one się kumulują. Co je wywołuje, fakt ćwiczenia nieraz kazały mi wyjść ze strefy komfortu, ale przez co pokazały mi wiele rzeczy których, nie zauważyłam, a może nawet nie chciałam zauważyć w sobie. Na pewno niezaspokojone potrzeby znalazłam. Praca z emocjami bardzo dużo mi daje, czuje większe zrozumienie i spokój.
Małgosia

Dlaczego kursy online?

Zawsze możesz napisać i zadać pytanie odnośnie kursu

Potrzebujesz tylko komputer i dostęp do internetu.

Jedna sesja u mnie w gabinecie to 350 zł, aby przejść przez te wszystkie emocje potrzebowalibyśmy ok. 7 spotkań.

Sam decydujesz kiedy rozpoczynasz i kiedy kończysz lekcje.

“Jeśli się martwisz jakąś rzeczą, twoje cierpienie nie wynika z rzeczy samej w sobie, lecz jest skutkiem sposobu, w jaki ją oceniasz. A to zawsze możesz zmienić.”

Marek Aureliusz

Jakimi emocjami będziemy się zajmować?

Co zawiera kurs?

Nagrania video

Materiały PDF

Ćwiczenia audio

Z czego składa się kurs?

Moduł I

Uświadomienie- wstęp do emocji – dowiesz się czym są emocje – skąd pochodzą – jak tłumienie emocji wpływa na twoje ciało – osąd a obserwacja- transformacja bycia ofiarą – nauka kwestionowania przekonań i myśli-zapalników – lista emocji i potrzeb – jak radzić sobie z emocjami- część praktyczna

Moduł II

Zrozum swoją złość – konsekwencje złości – jaką pełni funkcje i jak powstaje – stres- alternatywne sposoby radzenia sobie ze stresem+ metoda na rozwiązywania problemów – jakie masz niezaspokojone potrzeby – poczucie braku- pragnienia= oczekiwania – jakie bolesne emocje kryje złość – ćwiczenia- część praktyczna

Moduł III

Jak świadomie wyrażać złość? – twoje reakcje w konflikcie- ćwiczenia – skuteczna komunikacja- ćwiczenia – “wzór” na wyrażanie złości- ćwiczenia – kinezjologia- twoja praca mózgu, a złość- ćwiczenia

Moduł IV

Złość na dzieci – jak złość wpływa na dzieci – twoje myśli-zapalniki dotyczące dziecka – jakie masz niezaspokojone potrzeby- szukanie prawdziwej przyczyny – jak możesz inaczej- część praktyczna- ćwiczenia

4 Warsztaty główne

Myśli-zapalniki: osąd a obserwacja- osądź bliźniego Moje niezaspokojone potrzeby, a błędy rozczeniowe Źródło stresu- wysoki poziom kortyzolu. Ćwiczenia z ciałem. Jak wyrażać złość- uwalnianie złości

co zyskasz?

Zrozumiesz swoją i innych złość, dzięki temu będziesz mógł skupić się na rozwiązaniach

 

Złość przestanie być Twoją tarczą obronną, dzięki temu przestaniesz tłumić inne emocje

 

Jeśli przestaniesz tłumić emocje, dostaniesz więcej energii, twój mózg zacznie pracować efektywnie

 

Dowiesz się, jakie masz niezaspokojone potrzeby i będziesz mógł poszukać strategii zaspakajania tych potrzeb

 

Dostaniesz sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami: z poczuciem wstydu, winy, żalem, bezsilnością

 

Uzyskasz większą kontrolę nad sobą i swoim życiem

 

Dostaniesz pakiet ćwiczeń, które nauczą cię wyrażać emocje, w sposób, który nikogo nie rani.

 

Poprawisz relacje ze sobą i z innymi

 

Uzyskasz więcej spokoju i radości na co dzień

Odzyskaj spokój i twórz swoje życie codziennie.

ACTIVE

299 zł

Dostęp do kursu na platformie: Zapanuj nad złością i uwolnij stres

4 główne warsztaty+ nagrania video+ wizualizacje terapeutyczne

Dostęp do kursu na zawsze

WAŻNA INFORMACJA !

Po zakupienie kursu, dostaniesz na maila login i hasło z linkiem do zalogowania się na platformę. Sprawdź spam, gdyż często tam się ukrywają maile. Jeśli masz już inny mój kurs to automatycznie dostajesz dostęp do tego kursu.

Pytania i odpowiedzi:

To zależy od ciebie, ale ja polecam 1 moduł na 1 tydzień, czyli 4 tygodnie. Celowo trwa to miesiąc, ponieważ aby mogły zajść zmiany w strukturach Twojego mózgu, żeby coś stało się naszym nawykiem potrzebujemy minimum 30 dni. 1 Video zajmuje nie dłużej niż 30 minut, dlatego możesz podzielić je sobie na dni. Ćwiczenia, które są polecane do wykonania na co dzień zajmą Ci -5-10 minut. W trakcie odsłuchiwania materiałów, możesz uczestniczyć w warsztatach na żywo, bądź zrobić to po zakończeniu warsztatów, kwestia ile masz czasu.

Na zawsze. Materiały możesz pobrać na komputer, video nie, bo są za „ciężkie”. Ty decydujesz, kiedy zaczynasz, kiedy wracasz do tego. Nie ma ograniczenia czasowego, bo warto wracać nawet po jakimś czasie to tych filmików.

Klikając kup teraz zostaniesz przekierowany na wygodny serwis payu – przelew bankowy lub blik. Jeśli potrzebujesz fakturę, to zaznacz to i wpisz swoje dane, automatycznie dostaniesz fakturę na maila.

Prowadzę sesje psychoterapeutyczne już 8 lat, wiele ludzi skorzystało z sesji indywidualnych i grupowych, ale zawsze jest to proces. Jeden warsztat to za mało, dostaniemy energię, ale potem ona wróci do Twojego stanu. Materiały, które tu masz zmieniają świadomość, dają dużo zrozumienia, jak również metody na to by radzić sobie z myślami i emocjami. Możesz wracać do nich, kiedy chcesz i jak często chcesz. To jest ważne, bo będąc na warsztacie, nie jesteś w stanie wszystkiego zapamiętać i tylko część informacji trafia do Ciebie(ok. 10%- słysząc coś po raz pierwszy) Zawsze masz możliwość napisać do mnie, skonsultować. Na grupie możesz opisać swoją złość lub na mojego maila. Odpiszę Ci, pokażę, poprowadzę, by odzyskać swoją moc.

Tak, na maila dostaniesz hasło i login na platformę kursową, gdzie będą już wszystkie materiały. Pamiętaj, jak nie będzie w skrzynce odbiorczej. Sprawdź spam. Jeśli już jesteś moim klientem, to już masz hasło i login, a po zapłacie pojawi się dostęp do tego kursu.

Jestem pewna tego co robię i jakie efekty mają moi klienci. Możesz zwrócić kurs w przeciągu 2 tygodni, jednak kiedy zobaczę, że przesłuchałeś materiały z modułu 1 i 2 i wykonałeś ćwiczenia. Samo się nie zrobi, jeśli nie zaczniesz z tym pracować nic Ci to nie da. Jeśli przejdziesz przez to i wykonasz ćwiczenia, nie ma innej możliwości. Będziesz bardziej świadomy, spokojny, uważny i coraz częściej miał wpływ na automatyczne reakcje.

Autorka – Anna Kromska

Psycholog, psychoterapeutka, trener metody Points of You, praktyk Kinezjologii – „Brain Gym”.
Specjalizuje się w technice Uwalniania Emocji,
ponieważ praca z emocjami, daje niesamowite rezultaty.

Koncentruje się na obszarze myśli, emocji oraz na ciele fizycznym, gdyż tylko takie podejście daje skuteczność.

Pytania, potrzebujesz więcej informacji napisz:

anna@rownowagazycia.pl

Zadzwoń: 503 069 980

PS Nie odwlekaj decyzji na później. Zacznij zmieniać swoje codzienne życie na lepsze już dziś.