Dlaczego powstaje Studium Emocji??


1.?Sama jakieś parę lat temu szukałam szkoły, która zgłębiałaby temat emocji pod każdym kątem, niestety nie znalazłam w całej Polsce. Jeśli znalazłam taką szkołę, to materiał nie był dla mnie wystarczający.


2.?Po wielu latach pracy z ludźmi indywidualnie oraz po szkoleniach Points of You- fototerapii postanowiłam stworzyć takie miejsce, gdzie ludzie będą się spotykać i doświadczać swoich emocji, uczyć się o nich. Po co? By żyło nam się lepiej. Po prostu.


3.?Praca z emocjami i umiejętne zarządzanie nimi, nie jest takie trudne, ale potrzebna jest wiedza i praktyka. Jak wiesz, emocje decydują o tym co robisz w ciągu dnia, czym się zajmujesz, zwłaszcza kiedy tłumisz emocje.


4.?2 lata temu stworzyłam projekt sfinansowany ze środków Unii Europejskiej pod tytułem: „Nowe możliwości edukacji osób dorosłych” proces trwał pół roku i byłam sama zdziwiona, ile osób przeszło transformację, od stycznia w mojej głowie powstała taka myśl: „Stworzyć Studium Emocji”


5.?Moją intencją jest, by ludzie zrozumieli emocje- każdą po kolei: wstyd, poczucie winy, bezsilność, żal, lęk, pragnienia-poczucie braku, złość, radość, akceptacja, miłość, spokój. By nauczyli się radzić sobie z emocjami, by wzrósł ich poziom energii. Jakość życia zależy od tego, ile masz energii na co dzień.


6.?W grupie jest siła, na rynku szczecińskim, brakuje grupowych spotkań terapeutycznych, ale takich troszkę innych, wykorzystujących innowacyjne ćwiczenia, połączone z wiedzą.


7.?Po wielu szkoleniach grupowych, które organizowałam lub uczestniczyłam widziałam, jak dużą moc ma grupa. Odzwierciedlamy się w innych ludziach, okazuje się, że mamy podobne historie, emocje, to bardzo łączy ludzi. Powoduje, że zwiększa się akceptacja nas samych, coraz więcej mamy współczucia i wyrozumiałości do siebie.


8.?Już nawet samo mówienie o emocjach, powoduje integrację dwóch półkul mózgowych, co ma przełożenie na efektywne działanie, na umiejętności szukania rozwiązań. Dodatkowo wykorzystuje narzędzia, które wpływają na budowanie nowych połączeń w mózgu.


9.?Wymiar bardziej duchowy(tego aspek https://www.wertgutachten-immobilien.com/fr-lng/zyprexa/index.html tu w mojej pracy nie da się pominąć), przez to, że jesteśmy ze sobą połączeni, wpływamy na siebie nawzajem, moją intencją jest, by coraz więcej ludzi czuło się coraz lepiej, by zaczęli świadomie tworzyć swoje życie codziennie. By budząc się rano zadali sobie pytanie: Co mogę dzisiaj zrobić by moje życie było wspanialsze? Co mogę dzisiaj zrobić, by wzbogacić swoje życie i innych? To ma wpływ również na mnie ?


10.?Odkrycie potencjału, który każdy z nas ma w sobie, ściągnięcie „szklanej pokrywy”, nałożonej na swojej głowie. Przez ta pokrywę, nasze myślenie, odczuwanie i działanie jest bardzo ograniczone. Ściąganie warstw- emocji, które blokują życie pełnią życia. Pamiętaj, że jeśli blokujesz smutek, żal, blokujesz również radość.

Więcej informacji: