Nazywam się Anna Kromska, jestem psychologiem, trenerem Points of you, Trenerem Uwalniania Emocji itp. Przede wszystkim osobą, która jest zadowolona ze swojego życia, które codziennie „stwarzam” Zawsze praca była dla mnie bardzo ważna, na liście priorytetów zawsze wysoko, aż do momentu pojawienia się dziecka.

Ten moment zmienił wszystko, nie chciałam wracać do pracy, bo wiedziałam, że dziecko mnie bardzo potrzebuje. Tylko bycie z dzieckiem, też nie było łatwe. Wytrzymałam 2 lata. Moja potrzeba samorealizacji nie zgasła, domagała się zrobienia czegoś dla siebie i innych, więc kiedy pojawiła się możliwość założenia swojego gabinetu bardzo blisko naszego mieszkania, zrobiłam to.

Potrzebowałam chociaż te 4 godziny dziennie, móc realizować swoją pasję, którą jest wsparcie innych, „przywracanie równowagi w życiu”. Na tamten moment to był mój sposób na równowagę w moim życiu. Ze względu na ograniczoną ilość czasu, którą miałam, wypracowałam metody, które są skuteczne w szybkim czasie.

Życie jest proste, tylko warto nauczyć się radzić ze swoimi emocjami, bo to one mogą rządzić naszym życiem. Poczucie wstydu, czyli ciągłe porównywanie się, lęk przed oceną mogą na długo zablokować działania. Wiem coś o tym, bo sama przeszłam ten proces.

Jeśli masz do mnie pytanie, skontaktuj się ze mną.

Kontakt