o mnie

Nazywam się

Anna Kromska

jestem psychologiem, trenerem Points of you, Trenerem Uwalniania Emocji itp. Przede wszystkim osobą, która jest zadowolona ze swojego życia, które codziennie „stwarzam”. Zawsze praca była dla mnie bardzo ważna, na liście priorytetów zawsze wysoko, aż do momentu pojawienia się dziecka.

Ten moment zmienił wszystko, nie chciałam wracać do pracy, bo wiedziałam, że dziecko mnie bardzo potrzebuje. Tylko bycie z dzieckiem, też nie było łatwe. Wytrzymałam 2 lata. Moja potrzeba samorealizacji nie zgasła, domagała się zrobienia czegoś dla siebie i innych, więc kiedy pojawiła się możliwość założenia swojego gabinetu bardzo blisko naszego mieszkania, zrobiłam to.

Potrzebowałam chociaż te 4 godziny dziennie, móc realizować swoją pasję, którą jest wsparcie innych, „przywracanie równowagi w życiu”. Na tamten moment to był mój sposób na równowagę w moim życiu. Ze względu na ograniczoną ilość czasu, którą miałam, wypracowałam metody, które są skuteczne w szybkim czasie.

Życie jest proste, tylko warto nauczyć się radzić ze swoimi emocjami, bo to one mogą rządzić naszym życiem. Poczucie wstydu, czyli ciągłe porównywanie się, lęk przed oceną mogą na długo zablokować działania. Wiem coś o tym, bo sama przeszłam ten proces.

Teraz, syn już ma 10 lat, dalej potrzebuje mojego wsparcia, dlatego od 4 lat mocno rozwinęłam działalność on line. W trakcie pandemii bardzo się to przydało, ponieważ przestałam już prowdzić szkolenia stacjonarne i sesje indywidualne. Nie sądziłam, że praca on line może sprawiać tyle radości i być tak olbrzymim wsparciem dla wielu ludzi. Czuję, że to jest mój kierunek.Daje mi to olbrzymią satysfakcję.

Jaką osobowość ma moja marka w 3 przymiotnikach:

  • Ekspercka
  • Pełna życia
  • Z mocnym przekazem

Prowadzę kursy on line od  5 lat, jeśli zaangażujesz się w codzienną praktykę będziesz mieć efekty o jakich nawet nie marzyłaś. To co ważne: to powtarzanie i wytrwałość. Masz w sobie spokój, radość, akceptację, miłośc, tylko jest to przykryte emocjami, które dotyczą przeszłości. Jeśli chcesz się od tego uwolnić – zapraszam.

Możesz skorzytsać z kursu, który jest aktualnie prowadzony lub uzyskać dostęp do tego co się odbył. Przerabiasz go w swoim tempie i czasie wykonujesz ćwiczenia i praktykujesz na co dzień. 

Dostęp do kursu masz na zawsze, więc nie trzeba się spieszyć, Ty zdecydujesz, ile Ci to zajmie.

Cieszę się, że będę mogła ci towarzyszyć w tej podróży w głąb siebie. Zawsze możesz napisać, jeśli masz jakieś pytania przed rozpoczęciem kursu lub w trakcie.

Masz wątpliwości, przeczytaj opinie, może zainspirują Cię, że warto.

Zobacz filmy

Czym jest technika uwalnianie emocji?

Jakie emocje blokują relacje? ćwiczenia

Jak wpływa poczucie odrzucenia na twoje życie?

Czy tłumisz w sobie poczucie winy? Program karania siebie.